Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Yılbaşı Kos Turu

Yılbaşı Kos Turu

Yılbaşı Kos Turu, 2018 – 2019 yılbaşı özel 2 gün 1 gece konaklamalı Yunanistan Rodos Kos Turu. Bodrum Limanı hareketli yılbaşı programıdır.

Yılbaşı Rodos Turu

Tur Adı: Yılbaşı Özel Kos Turu
Tur Tarihi: 31 Aralık 2018 / 01 Ocak 2019
Tur Süresi: 2 Gün 1 Gece Konaklamalı
Tur Hizmeti: Özel yılbaşı eğlencesi
Başlangıç-Bitiş: Bodrum Limanı

Hareket Detayları:
Bodrum – Kos: 31.12.2018 Hareket; 09:00 Varış; 09:45
Kos – Bodrum: 01.01.2019 Hareket; 16:30 Varış; 18:15

Yılbaşı Kos Turu

Tur Günü 1: 31 Aralık 2018

Sabah saat 08:00 da gümrük ve pasaport işlemleri için Bodrum limanında buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Kos feribotu ile sabah 09:00’ da hareket ve saat 09:45’ te Kos’a varışınızın ardından otelinize yerleşme. Geceleme otelinizde. (Lütfen transfer taleplerinizi bildiriniz)

Akşam yeni yılı otelimizde canlı müzik eşliğinde gerçekleşecek Yeni Yıl Gala Yemeği ve sınırsız eğlence eşliğinde karşılıyoruz. Yılbaşı Kos Adası Turu programı geceleme otelde.

Tarihi kalıntılar bu modern tatil merkezi ile iç içe geçmiştir. Palmiye ve çam ağaçlarıyla süslü yasemin kokulu caddelerinde kafeler ve turistlik birçok dükkânın dışında Antik Roma Agorası, antik tapınak ve bir bazilikasıyla harabeler adaya gelen turistlerin en çok ilgi duyduğu alanlardır.2400 yıl önce gölgesinde Hipokrat’ın öğrencilerine ders anlattığına inanılan Hipokrat Ağacı da Kos Adasının karakteristik bir yerini teşkil eder.

Tur Günü 2: 01 Ocak 2019

Sabah kahvaltısının ardından, adanın keyfini çıkarmak için serbest zaman. Saat 16:00’ da limanda hazır olunuz. (Transfer taleplerinizi bildiriniz). Kos’ tan 16:30’ da kalkacak feribot ile hareket ve saat 17:15’te Bodrum’a varış. Yılbaşı Kos Adası Turu programımızın sonu.

Kos adasının sahilleri uzun ve temiz kumsallarla bezelidir. Birbirinden güzel plajların bulunduğu, Kardemena, Kefalos, Tigaki, Antimachia, Mastihari, Marmari ve Pyli gibi koylar, en bilinenleridir. Turist ve kültür merkezi Kos adası, beyaz badanalı binalar ve pek çok restoran ve gece kulüplerine sahiptir. Mutlaka görülmesi gereken yerler arasında 2400 yıl önce Hipokrat’ın öğrencilerine ders verdiği söylenen Hipokrat ağacı ve 1800 yıllık leopar, aslan ve yunus gibi deniz canlılarının eşsiz motiflerinin bulunduğu Casa Romana’yı sayabiliriz. Ayrıca Kos Adası’ndaki arkeoloji müzesinde Hipokrat”ın heykeli bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Kos Adası, dükkânları ve sokakları ile oldukça hareketli, zengin ve renkli bir adadır.

Yılbaşı Kos Turu Ücret Detayları

KONAKLAMA 4*KOS AKTIS ART HOTEL
1 gece oda +kahvaltı konaklama +H2O Restaurant ‘ta Yılbaşı Gala Yemeği
2 Kişilik odada kişi başı 125 €
3 kişilik odada kişi başı 120 €
6-12 yaş 1.çocuk 65 €

H2O Restaurant Yılbaşı Gala Yemeği :

Menü:
Nar Soslu Deniz mahsülleri ve Baharatlı Balık
Keçi Peynirli  Fındık ve Yaban Mersini Soslu Mevsim Salata
Metsovo  Peynirli Dana Biftek  ve  Bearnaise soslu sebze yada Beyaz Şarap Soslu Sebzeli Levrek
Vanilyalı Dodurma ve çikolata soslu ile servis edilen Elmalı Tart
Nane limon sorbe
Espresso, Sıcak Çikolata ve Çikolatalı lezzetler.

DAHİL OLAN HİZMETLER DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Bodrum-Kos-Bodrum feribot bilet * Vize ve Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
* 1 gece seçilen otelde konaklama * Rehberlik
* 1 sabah kahvaltısı * Öğle yemekleri
* Yunan müziği eşliğinde Gala Yemeği * Liman-otel-liman transferi
*Tursab Zorunlu Paket Sigortası **Alkollü – Alkolsüz tüm içecekler
* Liman vergileri ( 3 Euro Kos limanda ödenir.)

GALA HARİÇ OTEL KONAKLAMA PAKETLERİ :

 

KONAKLAMA 4 * ALEXANDRA OTEL
1 gece oda + kahvaltı konaklama
2 Kişilik odada kişi başı 67€
3 Kişilik odada kişi başı  64€
5-12 yaş 1.çocuk  37€

 

KONAKLAMA 3*MARITINA HOTEL
1 gece oda + kahvaltı konaklama
2 Kişilik odada kişi başı 58€
3 Kişilik odada kişi başı  56€
5-12 yaş 1.çocuk  33€

 

KONAKLAMA 3*ASTRON OTEL
1 gece oda + kahvaltı konaklama
2 Kişilik odada kişi başı 53€
3 Kişilik odada kişi başı  51€
5-12 yaş 1.çocuk  28€
DAHİL OLAN HİZMETLER DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Bodrum-Kos-Bodrum feribot bileti * Vize ve Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
* 1 gece seçilen otelde ( oda + kahvaltı)konaklama * Öğle yemeği
*Tursab Zorunlu Paket Sigortası * Rehberlik
* Liman-otel-liman  transferi
* Liman vergileri ( 3 Euro Kos limanda ödenir.)
* Gala Yemeği

 

TURA AİT BİLGİLER
Fiyatlar Euro bazındadır. Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Yukarıda yazan fiyatlar, iki kişilik odada kişibaşı konaklama halinde geçerli fiyatlar olup single (tek kişi) konaklama için fark uygulanacaktır.
Yunanistan lacivert pasaport için Schengen vizesi uygulamaktadır, en az 6 ay geçerli pasaportunuz ile birlikte vize evraklarını web sitemizden görebilirsiniz. YEŞİL PASAPORT için vize gerekmemektedir.

Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş damgası olanların Yunanistan’a girişine izin verilmemektedir. Böyle bir durumda oluşacak iptalden acentamız sorumlu tutulamaz.

Lütfen feribot saatlerinden 1 saat önce pasaport ve gümrük işlemleri için limanda olunuz.
Feribot saati değişikliklerinden veya iptallerinden acentamız sorumlu değildir.
Programımız sadece feribot bileti + otel rezervasyonu şeklinde münferit olup herhangi bir rehberlik hizmeti içermemektedir.
TL ödemelerinde ödeme günündeki Merkez Bankası euro satış kuru dikkate alınır. Fiyatlarımız NAKİT ÖDEME için geçerlidir.
*Kötü hava ve deniz şartları sebebiyle seferler iptal edilebilir. Bu iptallerden doğabilecek ulaşım, konaklama ve yiyecek giderleri de dâhil olmak üzere hiçbir masraf veya olumsuzluğun sorumluluğu şirketimize ait değildir.
2. Çocuk fiyatları otele göre değişmektedir. Lütfen sorunuz.

YUNAN ADALARI TURLARINDA REZERVASYON ŞARTLARI

Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi ya da kredi kartı sözleşmesinin imzalanmış olması gerekmektedir. İşlemler tur hareketinden 1 gün öncesine kadar tamamlanmalıdır.
Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.
Rezervasyon bilgilerinizin tamamının alınması ve ödeme işleminin yapılmasının ardından rezervasyon sahibine konfirme maili gönderilir. Konfirme maili tarafınıza ulaşmamışsa rezervasyon işleminizin tamamlanmamış demektir.
Rezervasyon iptal şartları
Tur hareket tarihinden 7 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu herhangi bir kesintiye maruz kalmadan iptal edebilirsiniz. İptali halinde
Tur tarihindeki yapılacak olan rezervasyon iptali halinde tüm ödeme yanar, iade yapılmaz.
Acentamız geziye katılanlara otel, konaklama ve diğer hizmetlerle ilgili olarak aracılık hizmeti vermektedir. Program regular uçak ve feribot seferlerine göre hazırlanmış olup bu seferlerdeki aksama, gecikme vb. problemlerden acentamız sorumlu tutulamaz. Doğal afetlere bağlı feribot sefer iptallerinde otel iptal şartları geçerli olup, geri iade otel şartnamesine göre değişiklik göstermektedir.
Yolcunun gezi sırasında kullandığı eşyaların her türlü kaybından, hasara uğraması ya da unutulmasından kendisi sorumludur. Acentamız bu konuda sorumluluk kabul etmez.
Tura rezervasyon yaptıran herkes rezervasyon şartlarını kabul etmiş sayılır.
Yukarıdaki Otellerde yer olmadığı takdirde benzeri oteller verilebilir ve bu durumda fiyat değişebilir.
*Yunan Hükümeti Yunan Adaları feribotları hava şartlarındaki değişiklikleri ’’Force Major’’ durum olarak kabul etmekte ve feribot saatlerinde değişiklik ya da iptal yapabilmektedir. Force Major durumlardaki gerçekleşmeyen ulaşımdan acentamız sorumlu değildir. Ulaşımdaki gecikmelere ve iptallere bağlı olarak konaklama tesisine ulaşamama durumlarında otel ’’ no show ‘‘ uygulayacaktır. Yolcunun ve acentamizin bu durumda herhangi bir tazminat talep hakkı yoktur. Program akışını sağlayabilmek için yapılacak yeni konaklama rezervasyonu için ekstra ücret yolcu tarafından karşılanacaktır.

OHAL sebebiyle yurtdışı çıkışlarda uygulanmaya başlanan prosedürlerde elimize ulaşan bilgilendirmeleri aşağıda bilgilerinize sunarız.
Aşağıdaki tüm bilgilendirmelere karşın yurtdışı çıkışlarının tamamen pasaport polisinin idaresinde olduğunu ve farklı uygulamalar olabileceğini hatırlatmak isteriz.
Tüm misafirlerimizin konu ile ilgili bilgilendirilmelerini önemle rica ederiz.
*Normal pasaportlu misafirlerimizin pasaport kontrolünden geçerken yanlarında e-Devlet’ten alınmış güncel SGK dökümlerini bulundurmaları tavsiye edilmektedir. Bunun amacı kişinin kamu çalışanı olmadığını göstermektir. Ayrıca ilaveten işyeri kimliği ve o işyerinde çalıştığına dair bir dilekçe de faydalı olacaktır. Öğrencilerin ise yanlarında öğrenci belgelerini bulundurmaları tavsiye edilmektedir.
*Emekli ya da Bağkur’a bağlı misafirlerimizin yanlarında SGK dökümünün olması istenmektedir.
*Kamu çalışanı misafirlerimizin yanlarında mutlaka çalıştığı kuruma ait bir yazı ve yazıda da “yurtdışına çıkmasına mani bir durumu yoktur” ibaresinin yer alması gerekmektedir. İşyeri yazısında bu ibare yer almayanların uçuşuna izin verilmeyeceği belirtilmektedir. Kamu çalışanlarının yurtdışı çıkışı belirtildiği gibi pasaport polisinin insiyatifindedir.
*Yeşil pasaportlu olup aktif olarak kamuda çalışan misafirlerimizin havalimanlarında öncelikle “vize ihlal bölümüne” (Atatürk Havalimanı’nda G kontuarının arkasında bulunmaktadır) gitmeleri gerekmektedir. Burada GBT araştırması yapıldıktan sonra seyahat edecek kişilerden bilet, pasaport ve çalıştığı kurumdan alınmış “yurtdışına çıkmasına mani bir durumu yoktur” yazısının ıslak imzalı hali istenmektedir. İşyeri yazısında bu ibare yer almayanların uçuşuna izin verilmeyeceği ısrarla belirtilmektedir. Tüm evraklar tam ise, uçuşa izin verilmektedir.
*Yeşil pasaportlu emekli misafirlerimizin yine önce “vize ihlal bölümüne” gitmeleri ve pasaport ile birlikte biletlerini ibraz etmeleri gerekmektedir. GBT araştırması sonucunda herhangi bir sorun yok ise uçmalarına izin verilmektedir.
*Asker emeklilerinin GBT’si için ayrı bir bölüm ile iletişime geçilmekte ve yapılan araştırma sonucunda herhangi bir sorun çıkmaz ise uçmalarına izin verilmektedir. Yurtdışı çıkış işlemleri tamamen pasaport polisinin idaresindedir ve bu uygulamalar her an güncellenebilmektedir. Tüm bu prosedürler vakit alan işlemler olduğundan, yolcularımızın en az 2 saat önce biniş kartlarını alarak limanda hazır bulunmalarını önemle tavsiye ederiz.

Yılbaşı Kos Adası Turu

Yılbaşı Kos Adası Turu

Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler