Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Selanik Özel Tarihi Yürüyüş Turu

Selanik Özel Tarihi Yürüyüş Turu
Aktivite Özellikleri
  • Selanik’in ikonik anıtlar bakın
  • Kentin UNESCO Dünya Mirası Bizans kiliseleri ziyaret
  • Tat bougatsa, bölgede geleneksel bir tatlı
Genel Bakış
Size Yunanistan‘ın ikinci büyük kenti ziyareti sırasında tarihi bir deneyim sunmak için tasarlanmış Selanik özel bir tarihi tur, atılmak. Bu şehir, farklı uygarlıkların ve kültürlerin bir mozaik kalır öğrenin.
Detaylar
Selanik tarihi yürüyüş turu yaklaşık 4 saat sürer. Özel lisanslı tur rehberi ile tur keyfi böyle kentin Roma döneminde kurulmuş Bizans Hıristiyan kilise ve Roman Agora gibi şehrin UNESCO Dünya Mirası anıtları ziyaret.

Senin yürüyüş sırasında, güzel çiçek ve gıda pazarları olsa geçmek ve bougatsa, bölgeden karakteristik tatlı tadı. Aziz Dimitris, son arkeolojik biri kilise ve Aziz Yuhanna‘nın mezarlıklar altında gizli buluntu crypt ziyaret edin.

Şehir Yahudi mirası ve kültürü en önemli yerlerden biri oldu zaman rehberiniz yıl Osmanlı döneminden kalma Hıristiyan kez Antik gelen uygarlıkların bir mozaik kurulan kentin mirasını, açıklayacağız.

Sonunda, Makedonya bölgenin önemli dönüm ziyaret; Beyaz Kule.

Osmanlı, Bizans ve Yahudi Bu üçgen hatırlamak için bir tarihi ve kültürel deneyim ve özel lisanslı rehber ve Arkeoloğu tarafından detaylı bir şekilde tarif edilecektir.

Dahil Olanlar
  • Özel lisanslı tur rehberi
Dahil Olmayanlar
  • giriş biletleri
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler