Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Santorini: Oia’da Gün Batımı Manzaralı Şarap Sip Turu

Santorini: Oia’da Gün Batımı Manzaralı Şarap Sip Turu
Santorini Şarap Turu yudumuna katılarak adanın bağcılığını tadın. Oia’da gün batımını izlemek için dinlenmeden önce yaklaşık 8 örnek dahil 2 farklı şarap imalathanesine özel bir göz atın.

Santorini: Oia’da Gün Batımı Manzaralı Şarap Sip Turu

Öne çıkanlar
  • İki yerel şarap imalathanesini ziyaret edin, 8 farklı şarap tadın
  • Adanın bağcılık hakkında bilgi edinin
  • Bir kadeh şarap ile gün batımının muhteşem manzarasının tadını çıkarın
Tam açıklama
Kaleye ve volkanik adaların muhteşem manzarasını sunan, en nefes kesici konumdaki Venetsanos Şaraphanesi’ni ziyaret ederek turunuza başlayın. Sıra dışı şaraplarının üçünü tatmadan önce, yukarıdan inşa edilmiş ve aşağıya doğru hareket eden geleneksel yapı tasarımını keşfetme şansına sahip olun.Mesa Gonia’daki şarap müzesine devam edin ve burada bir şarap üreticisi olarak hayatın nasıl bir şey olduğunu görün. Bu tür müzelerden biri, bir mağarada, yerin sekiz metre altında doğal bir labirentte ve 300 metre uzunluğunda, Koutsogiannopoulos Ailesi’nin yirmi bir yıllık sıkı çalışmasında yuvalanmış durumda. Üzüm bağlarında çiftçilik ve daha sonra üzümlerin toplanması, toplanması ve tartılması da dahil olmak üzere, günümüzde kullanılmış olana kadar şarap yapmak için gerekli makine çeşitleri hakkında bilgi edinin. Ailenin ünlü volkanik şaraplarını tadarak damak tadınızı tazeleyin.

Son durağınız, gün batımını izlemek için en iyi yerlerden biri olan Oia ve Sun Spirit Bar olacak. Denizin derinliklerinde gün batımını izlerken, bu pastoral alanda rahatlayın ve şarabınızın tadını çıkarın.

Neler dahil?
  • Otelden alma ve bırakma
  • Yerel rehber
  • Şarap tadımı
  • Manzara ve şarap eşliğinde bir barda gün batımı zamanı
Hariç olanlar
  • Kişisel giderler
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler