Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Santorini: Minibüs Panoramik Şehir Turu

Santorini: Minibüs Panoramik Şehir Turu
Profesyonel bir şoförün / rehberin bilgisine ve deneyimine dayanarak, Santorini’nin başlıca turistik mekanlarının manzaralarını ve seslerini kendi özel aracınızın lüksünden çıkarın.

Santorini: Minibüs Panoramik Şehir Turu

Öne çıkanlar
  • Tüm caldera’nın uçurum kenarı kıyı şeridini güneyden kuzey ucuna doğru sürün
  • Seyahat rehberlerinde tasvir edildiği gibi caldera üzerinde harika fotoğraflar çekme şansını yakalayın
  • Geleneksel kasabaları ve yalnızca yerel halkın bildiği yerleri keşfedin
  • Sabah veya öğleden sonra kalkışıyla birlikte, adanın etrafında doğal bir sürüşün keyfini çıkarın
Tam açıklama
Bu 4 saatlik panoramik gezi turuna adanın ana cazibe merkezlerine katılın ve nereye gitmek istediğinize karar verin ya da uzmanlara bırakın – ya çarpıcı bir şekilde çarpıcı fotoğraf fırsatları, geleneksel köyler ve panoramik deniz manzarası ile esneklik sağlayın . Güneyi, bozulmamış kırları, geleneksel köyleri ve volkanik plajları keşfetme şansını yakalayın, hepsi elbette kalderanın nefes kesen deniz manzarasına sahiptir.

Şoförünüzün / rehberinizin sizi Profitis Elias’ın dağ zirvesine ulaşmak için ortaçağ özelliklerine sahip geleneksel bir köy olan Pyrgos köyüne götürmesine izin verin. Bu noktadan itibaren, tüm adanın muhteşem panoramik manzarasına hayran kalacaksınız. Bir sonraki durağınız güneybatı sahilindeki Akrotiri köyünde olacak. Oia’ya kadar ulaşan adanın en güzel manzaralarına sahip olmasının yanı sıra, Akrotiri kazıları, Akrotiri Venedik kalesi, Akrotiri Deniz Feneri ve Red Beach gibi Santorini’nin bazı mücevherlerine de ev sahipliği yapıyor. Yunanistan’ın en eski deniz fenerlerinden birinin durduğu ve göz kamaştırıcı deniz manzarasının ve esinti rüzgarının aklını uçurmasına izin veren Akrotiri yarımadasının güney sonuna kadar sür.

Ardından, adadaki en uzun siyah kum plajı olan Perissa’nın çarpıcı siyah kum plajına bakmak için güneyin doğu tarafındaki seyahatinize devam edin. Santorini’nin en popüler plajında yüzme, su sporları veya öğle yemeği için serbest zamanın tadını çıkarın.
Öğleden sonra turunu, adanın en güneyindeki Santorini gün batımına hayranlıkla izlemek istiyorsanız seçin.

Neler dahil?
  • Klimalı minibüs
  • ingilizce konuşan sürücü
  • İsteğe bağlı İngilizce konuşan rehber
Hariç olanlar
  • Öğle yemeği ve içecekler
  • Arkeolojik sitelere giriş ücretleri

 

Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler