Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Santorini: King Thiras Teknesi ile Caldera ve Oia

Santorini: King Thiras Teknesi ile Caldera ve Oia

Bölgedeki en güzel gün batımını görmek için dışarı çıkın. Nea Kameni ve Palea Kameni’nin volkanik adalarına tekne gezintisi yapın, kaplıca sularına dalın ve bu tam günlük turda Thirasia adasını ziyaret edin.

Santorini: King Thiras Teknesi ile Caldera ve Oia

Öne çıkanlar
  • Volkanı ziyaret et
  • Kaplıcalarda yüzün
  • Muhteşem gün batımının tadını çıkarın
Tam açıklama
Seçtiğiniz buluşma noktasından araçla binerek otobüsten başlayarak, Athinios limanına ulaşacak ve King Thiras teknesine bineceksiniz. Daha sonra Nea Kameni’nin volkanik adasında ilk durağı olacaksınız.

Toprak yolunda yürürken, hala aktif olan bu volkanın kraterine yaklaşacaksınız. Daha sonra Palea Kameni adlı ikinci volkanik adaya devam edersiniz ve kaplıcalardan yaklaşık 50 metre uzakta durup yeşil kükürt sularına dalın ya da sadece rahatlayın ve manzaranın tadını çıkarın.
Kaplıcaların ardından, volkanın patlamasından önce Santorini’nin bir başka parçası olan Thirasia Adası’na yelken açacaksınız. Yüzmeye gitme, deniz kenarında öğle yemeği yeme veya dolambaçlı basamakları ve geleneksel evleri ile Manolas köyünü keşfetme şansı bulacağınız 2-3 saat boyunca Thirasia’da kalacaksınız.

Thirasia adasını terk ederek Athinios limanına gideceksiniz. Tur, gün batımı için Oia köyüne otobüs transferiyle devam ediyor. Turunuz gün batımından 30 dakika sonra sona erecek, bu noktada otobüsünüzün sizi başlangıç noktasına geri götürmeyi bekleyeceği Oia toplama noktasında toplanacaksınız.

Neler dahil?
  • Almak ve bırakmak
Hariç olanlar
  • Yiyecek ve içecekler
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler