Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Santorini Havaalanı Otelleri Shuttle otobüs hizmeti

Santorini Havaalanı Otelleri Shuttle otobüs hizmeti
Aktivite Özellikleri
  • Veya Santorini Havaalanı’na sorunsuz transferi keyfini
  • Son dakikada bir taksi rezervasyon güçlük kaçının
  • Bagaj için oda bol, arkanıza yaslanın ve rahat otobüse dinlenmek
  • Para ya da ağır valiz ile toplu taşıma araçlarını kullanarak güçlük kaydetmek
Genel Bakış
Havaalanına gelen ve adada önemli turizm merkezlerinden önceden rezerve mekik transferi ile Santorini sizin gidiş veya geliş sıkıntıyı çıkarmak. düzenli servis Gelenler Lounge koleksiyonu ile, gün boyunca çalışır.
Detaylar
Santorini Uluslararası Havaalanı‘na sorunsuz, uygun fiyatlı servis otobüsü merkezi Santorini şehir merkezine oteller yer keyfini. Gün boyunca çalışan düzenli hizmet hop ve Geliş Lounge içinden direkt bir koleksiyon keyfini çıkarın.

Santorini güzel siyah-kum adada gelen stresli bir deneyim olabilir. Ama, merkezi bir konumda bulunan otel Santorini Uluslararası Havaalanı‘ndan bu transferi ile o endişeler veda dalga olabilir. hizmet Imerovigli Oia, Kamari ve Perissa merkezi Santorini otel transferleri yanı sıra otel kapsayan, sabahtan akşama kadar erken her saat çalışır.

Böyle toplu taşıma daha bir taksi, ve çok daha az güçlük işaretleme gibi ulaşım diğer herhangi bir kapıdan-kapıya modu, daha ucuzdur. Uçuş gecikse bile, üniformalı personel Varış Lounge içine iyi yerleştirilmiş bilgi masaları havaalanında kişiliktir. Bir otobüs durağında dışında beklemek zorunda ihtiyacını ortadan, Bagaj ile size yardımcı ve rahat servis otobüsü kurulu yardımcı olacaktır.

Bir kez gemide, servis otobüsü Santorini non-stop seyahatleri ve otel kapıda devre dışı bırakır. dönüş yolculuğu kitap ve otobüs (otelinizde yere bağlı olarak) geri Santorini Havalimanı, yaklaşık 14 -28 kilometre bir mesafe sürücü için otel lobisinde toplayacaktır.

Dahil Olanlar
  • Havaalanı transferi
  • KDV ve vergiler
  • belirtildiği gibi • Bagaj hizmeti
Dahil Olmayanlar
  • Herhangi bir ek Fazla bagaj parça başına 5 EUR tahsil edilecektir
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler