Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Santorini: Akşam Fotoğrafçılığı Atölyesi

Santorini: Akşam Fotoğrafçılığı Atölyesi
Gece fotoğrafçılığına giriş yapan bir akşam fotoğraf atölyesi. Santorini Adası’nın çarpıcı jeolojik oluşumlarını ve olağanüstü gece manzaralarını yakalamaya odaklanarak adanın çevresinde 2-3 noktada çekim yapacaksınız.

Santorini: Akşam Fotoğrafçılığı Atölyesi

Öne çıkanlar
  • Gece manzara yakalama sanatında ustalaşmaya başlayın
  • Işık boyama hakkında her şeyi öğrenin
  • Kişisel ipuçları ve özel teknikler alın
Tam açıklama
Santorini’deki konaklama yerinizden toplandıktan sonra, adanın çevresindeki akşam fotoğrafçılığı turunuz başlayacak. Gece fotoğrafçılığına giriş yapmanın yanı sıra, çekime nasıl hazırlanacağınızı da öğreneceksiniz. Bu gösteri boyunca, enstantane hızı / diyafram / ISO / beyaz dengesi ve daha fazlası arasındaki farkları telafi etmeyi de öğreneceksiniz.

Rehberiniz daha sonra, ışıkla boyama hakkında kısa bir oturum da dahil olmak üzere geceleri manzara yakalama sanatında ustalaşmak için bazı ipuçlarını gözden geçirecektir. Turunuz boyunca, kişisel ipuçlarını ve özel teknikleri ve ayrıca sosyal medya ipuçlarını alabileceksiniz.Bu gece fotoğrafçılığı gezisi, fotoğrafçılığı sevenler, profesyoneller veya sevmeyenler için tasarlandı. Bununla birlikte, her katılımcı kameralarını nasıl kullanacaklarına dair temel bir bilgiye sahip olmalıdır.

Neler dahil?
  • Profesyonel bir manzara fotoğrafçısından tam talimat
  • Atölye boyunca rehberlik
Hariç olanlar
  • Kamera
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler