Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Santorini Adası: Rehberli Şaraphane Turu

Santorini Adası: Rehberli Şaraphane Turu

Santorini adasına özgü, çeşitli yaşlarda birçok şarap imalathanesini deneyimleyin. Her bir şaraphaneyi, dahil olan her bir şaraphanede bir tatma seansı ile gezeceksiniz.

Santorini Adası: Rehberli Şaraphane Turu

Öne çıkanlar
  • Santorini’nin en iyi şarap imalathanelerini dolaşın
  • Lezzet adada yerel şarapları
  • Yerel uzmanların şarapları hakkında bilgi edinin
  • Rousos Şaraphanesi, Venetsanos Şaraphanesi ve Koutsoyannopoulos Şaraphanesi’ni ziyaret edin
Tam açıklama
Grubunuzun geri kalanıyla buluşma noktasında toplandıktan sonra Santorini şarabı deneyiminiz başlayacak. Bu tur, her şarap aşığı için adanın en iyi şarap imalathanelerini ziyaret etmek ve eşsiz Santorinian şarabının tadına bakmak için eşsiz bir şans sağlayacaktır. Santorini’deki şarap yapım tarihçesinin yanı sıra, Santorinian şarabının tüm sırlarını öğreneceksiniz. Eşsiz toprak oluşumunun ayrıntılarını ve Santorini’nin kuvvetli rüzgar ve neminin şarabını tüm dünyada nasıl bu kadar eşsiz ve ünlü yaptığını öğreneceksiniz.

Hem geleneksel hem de modern şarap imalathanelerini ziyaret edin ve Santorinian şaraplarının zaman içinde nasıl büyüdüğüne tanık olma şansını yakalayın. Her bir şaraphanede, farklı şarapları tadacak ve yepyeni bir şarap içme yöntemi keşfedeceksiniz. Koutsoyannopoulos, 1861 yılına kadar uzanan eski şaraphanesinde Yunanlı ve yabancı sanatçıların önemli sanat eserlerine ev sahipliği yapıyor.

Venetsanos şarapçılık, en nefes kesici konumdadır ve Caldera ve volkanik adaların muhteşem manzaralarını sunmaktadır. İlk olarak 1947 yılında inşa edilmiş, tarih ve geleneği ve ayrıca yeni şarap yapım tekniklerini keşfetme şansını yakala. Roussos şarapçılık, Santorini’nin en geleneksel şarap imalathanelerinden biridir. Burada farklı imza şaraplarını tadacak ve şarap yapım tarihini öğreneceksiniz.

Neler dahil?
  • Ayrıntılı bir tur ve şarap tadımı dahil her şaraphanede 45 dakika
  • Farklı şarapların mezeleri ve tadımları
  • Mini şarap tadımı dersi
  • Ulaştırma
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler