Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Rethymnon fetheden Yürüyüş Turu

Rethymnon fetheden Yürüyüş Turu
Aktivite Özellikleri
 • Yerel gibi, Venedik ve Osmanlı labirent gibi sokakları gezinme
 • Onların atölyelerinde çalışmak gibi yerel esnaf ve esnaf ziyaret
 • Benzersiz bir şarap tadımı farklı yerel şarapları hakkında bilgi edinin
 • Geleneksel Koulouri, Yunan kahve, Girit hamur işleri, peynir ve zeytin gibi örnek benzersiz Girit lezzetleri
 •  Tarih ve kültürel etkilerin katmanları dolaşmak masal, mit ve efsaneler dinlemek
Genel Bakış
(Sadece çok, pek çok diğerleri gibi önce) Rethymnon tarihi kenti Conquer. Bizanslılar, Venedikliler gibi önceki fatihlerin hikayeleri ve (gerçek) korsanlar duyun ve aristokratlar, sultanların ve savaşçı izinden eser.
Detaylar
Rehber ötesine geçin ve gerçek Crete tanımak! Rethymnon eski şehir Bu yürüyüş turu size yolu halk onu görmek şehri gösterecektir. şehir Rethymnon yapmak yerel ustalar ve satıcılara klasik tarihi sitelerden. Tarihin Rethymnon‘un uzun, zengin, bin-or-öylesine yıl göz önüne alındığında, bu tarihin biraz şeyler kapalı tekme sadece uygun olan. bu şehir boyunca lekeli olabilir delil olan Venedikliler, tarafından fethedildi sonra şehir büyümeye başladı.

Sen ilk baş edeceğiz nerede Ortodoks kilisesinin, ikonografisini hayran olmadan Rethymnon ziyaret edemez. Adanın tarihine İntegral, sen din Venedikliler ve Bizanslılar gibi birçok farklı fatihler rağmen hayatta Girit kültürünü muhafaza nasıl duyarsınız.

Oradan, eski Osmanlı ilçe girerek Sabbionara yolumuzu rüzgar olacak. Etkileyici kapı çerçeveleri ve geçmişlerini karışımı için bilinen, burada Venedik konakların yanı sıra Kara Mousha Paşa ve Aziz Francesco Kilisesi (şimdi Bizans Müzesi) Camii göreceksiniz, tapınaklar cami döndü ve “Türk” okul.

Sonraki, onun inanılmaz tatlar aracılığıyla Crete keşfetmek için zamanı geldi. 1600 yılından beri burada ekili olan bazı yerel şarap (ünlü Girit diyet sırlarını öğrenin gibi geleneksel Koulouri, (Türk simit benzer) bir susam numaralı seribaşı ekmek halka ve peynir ve zeytin (doğal olarak) gibi yerel sokması örnekleme ve yudum MÖ!).

Devam ediyoruz, sen eski şehrin en dikkat çekici sokaklarında cesaretini tarihi merkezinde en önemli anıtları kontrol ederek Rethymnon bizim kişisel fethi devam edeceğiz. şehir, Rethymnon‘un çeşmeler, tarihi evleri ve büyük Fortezza kültürel ve estetik karakteri temsil Rethymnon bugün olduğu şekilde neden tüm ayrılmaz parçalarıdır. Bu Rethymnon yürüyüş turu bitireceğiz burada, ve o kentin üzerinden yürüyüşe devam veya güzel sahil manzarasının keyfini mükemmel bir yerdir. Rehberiniz özellikle burada daha fazla yiyecek kapmak için, şehirde başka ne yapabilirim için tavsiyelerde bulunmak için çok mutlu olacak!

Dahil Olanlar
 • Yerel İngilizce konuşan rehber
 • Yerel yiyecek ve içecek numuneleri
 • Kahve veya meşrubat
Dahil Olmayanlar
 • Ek yiyecek ve içecek
 • Bir kişisel nitelikteki öğeler
 • Yerel rehber için ipuçları / bahşişler
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler