Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Resmo’dan: Tam Gün Knossos ve Kandiye Turu

Resmo’dan: Tam Gün Knossos ve Kandiye Turu
Rethimnon – Knossos arası 1 günlük otobüs gezisine katılın. Knossos Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Kandiye kentini ve daha fazlasını ziyaret edin.

Resmo’dan: Tam Gün Knossos ve Kandiye Turu

Öne çıkanlar
  • Herakion arkeoloji müzesini ziyaret edin
  • Minos uygarlığının merkezi olan Knossos Sarayı’nı keşfedebilirsiniz
  • Heraklion, Girit başkentinde harika bir günün keyfini çıkarın
Tam açıklama
Rethymnon’dan sabah saat 8.30 civarında yola çıkarak kuzey sahil boyunca doğuya doğru ilerleyin. Kandiye kentini geç ve Girit’in iç kesimlerine doğru devam et, turun zirvesine ulaşana kadar – Knossos Sarayı’nı ziyaret et.

Burası dünyadaki en önemli arkeolojik alanlardan biri, Avrupa kültürünün beşiği ve Minos medeniyetinin merkezi. Minoan döneminin büyüleyici hikayesi boyunca (yaklaşık 2 saat) yönlendirileceksiniz ve hem Minotaur hem de Ariadne’yi duyacaksınız.

Daha sonra otobüs sizi başkent Girit – Kandiye’nin kalbine getirir. Orada rehberiniz eşliğinde Minoan dönemi hakkında görebileceğiniz ve öğrenebileceğiniz arkeoloji müzesini ziyaret etme şansınız var.

Sonunda, kalabalık ve hareketli Kandiye şehrinin tadını çıkarmak, Girit öğle yemeği ve rakı içmek için iki saat boş zamanınız olacak. Siz bilmeden önce zaman geçecek ve akşam 6:00 civarında otobüs, Rethymnon’a dönüş yolculuğuyla yola çıkacak.

Neler dahil?
  • İngilizce ve Almanca iki dilli rehberli tur
  • Otobüs biletleri
  • Panormo, Scaleta, Adele, Platanias, Missiria, Resmo şehri, Atsipopoulo, Kavros ve Georgioupoli’de otelden alma ve bırakma
Hariç olanlar
  • Knossos Sarayı ve Arkeoloji Müzesi giriş ücreti (16 Euro)
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler