Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Mykonos: Yarım Gün Mikonos Spiti Çiftliği Barbeque

Mykonos: Yarım Gün Mikonos Spiti Çiftliği Barbeque

Bu geleneksel hayvan çiftçiliği ve gastronomik sevindirdi birleştirmek için eşsiz bir fırsattır. Bir Mikonos çiftlik huzur tadını ve otantik geleneksel barbekü katılmak.

Mykonos: Yarım Gün Mikonos Spiti Çiftliği Barbeque

Öne çıkanlar
  • Bir geleneksel Mikonos çiftliği ziyaret
  • Geleneksel barbekü ziyafeti keyfini
  • gibi ünlü horiatiki salatası gerekli yan yemekler yapmak öğrenin
Tam açıklama
Otobüs pick up ve çiftlik sürücü nerede bu eşsiz deneyim için otelden 17:00 başlar. Ano Mera köyü ile Mykonos şehir (Hora) birleştiren adanın merkezi boyunca sürün. Eğer Mikonos çiftlikte geldiğinde, bu tür ünlü Yunan Delights (helva) ve kuru incir gibi geleneksel ikramlar, sizi ağırlayacak çiftliğin yöneticisi tarafından karşılaşacaksınız. Otur ve adanın tarım, onun hayvancılık ve bitkileri tarihini öğrenirken, rakı yudumlarken bir geleneksel taş yapılı kanepede dinlenebilir.

Daha sonra, o, organik ve hayvancılık nasıl çalıştığını gösteren, çiftlikte boyunca size rehberlik edecek. Tüm çiftlik hayvanları (domuz, koyun, keçi, tavşan, tavuk ve gururlu eşek Konstantis) de selamlıyorum ve sizi karşılamak için orada olacak. Mevsime bağlı olarak, kesme ve sebze bahçesi ürünleri tadını çıkarmak mümkün olacak. Birlikte gitmek gibi tarım görevleri ile ilgili olsun isteyen ziyaretçiler için, başkomiser doğru araçları ve talimatlar verecektir.

Hemen tarım turundan sonra, süreç boyunca mide rumble yapacak garstronomic lezzetleri ile dolu Yunan barbekü deneyimi başlar. Deneyimli ızgara adam ziyafette tüketmek olacaktır yangın ve en kaliteli Hellen et çeşitli başlayacaktır. Tüm katılımcılar sürekli ızgara adam tarafından yönlendirilen mangal Helen uygulamayı öğrenme döner alacak. Bütün prosedür sırasında, ayrıca bu tür tabii çiftlikten düz malzemelerle oluşacaktır ünlü horiatiki salatası, gerekli yan yemekler, yapmak öğreneceksiniz, taze salatalık ile tanınmış tzatziki sos doğrudan bahçesinden toplanan ve aynı zamanda taze Mikonos sosis omlet size kümese doğrudan bulacaktır yumurta oracıkta pişmiş olacaktır. Barbekü için gerekli tüm ekipman tüm katılımcılar için sağlanacaktır. “Junketing” ve et tüketimi, şaraplar, içecekler miktar ve zaman süresi üzerinde herhangi bir sınır ile ücretsizdir ve mükemmel çiftlikte bulunan gölgeli Köşk altında sunulacaktır. çiftlikte bir resmi kıyafet küçük bir oda var gibi kıyafet, rahat olduğundan emin olun. Bu deneyim sona erer sonra, misafirler ve personel ile bir fotoğraf oturumu olacak ve kısa bir süre 20:30 sonra, otel veya başka herhangi bir yere taşıma hizmeti düzenlenecektir.

Neler dahil?
  • ve çiftlik Transferler
  • çiftlik giriş ücretleri
  • davranır ve Rakı küçük çeşitli başkomiser bakımı ile sağlanacaktır
  • Barbekü menüsü – şarap ve içecekler ücretsiz
  • Geleneksel içecekler ve meyve suları Sınırsız tüketim
  • Hatıra fotoğraf çekimleri
Hariç olanlar
  • sözü değildir başka • şey
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler