Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Mykonos Turu

Mykonos Turu
rehberli yürüyüş turuna Mykonos sokaklarında dolaşın ve Ege’nin en muhteşem adanın kozmopolit havası yaşamaktadır. Adanın doğal güzelliği hayretle ve butik mağazaları ve şık barlar ile dolu sokaklarda gezebilir.

Mykonos Turu

Öne çıkanlar
  • Mikonos kentinin dar sokaklar boyunca bir yürüyüş yapın
  • Ege’nin en ünlü adalarından biri gerçek güzellik ve kozmopolit havası yaşayın
  • İngilizce konuşan bir rehber adanın tarihini öğrenin
Tam açıklama
Otelinizde ya da Mykonos’un gemi limanı limanında toplamanın ve ardından Ege’nin en ünlü adalarından birinin kozmopolit yaşam tarzını ve jet set vibini tecrübe edin. Şık barların ve butiğin ötesine geçin ve daha geleneksel bir yaşam biçimini keşfedin. Birinci elden Mykonos’un gerçek güzelliğini tecrübe edin ve büyüleyici bir gezintide zamanında geri dönün.

Turunuzu saat 10: 00’da veya 17: 00’de başlatın (rezervasyonu isteğe bağlı olarak) ve ardından sahil yolu boyunca Yunan Kurtuluş Savaşı’nın kahraman anıtı Manto Mavrogenous ile ünlü Manto Meydanı’na gidin. Sonra, Matogianni semtine gidin ve vitrin mağazalarıyla ünlü moda markalarının tadına bakın. Manto Mavrogenous’un annesinin eski evini, ünlü Astra barının dışındaki Deniz Müzesi ve Three Wells anıtını geçirin.

Ardından, geleneksel Gioras fırınında bir muamele ve ferahlık için gidin. Çalışan değirmeni olarak çalışmayı bıraktıktan sonra dahi hala yerel bir cazibe merkezi olarak gururla duran 5 yel değirmenine doğru ilerleyin. Dar geçitten Chora’nın kalesine inin ve Scarpa alanına girerek, Küçük Venedik’in suyun dışına uzanan evlerini göreceksin. Panagia Paraportiani’nin ayrıntılı kilisesini ziyaret edin ve Yunanistan’ın en ünlü mimari yapılarından birinde yaşayın.

Eski kaptanların evinde bulunan Folklor Müzesi’ne (giriş ücreti dahil değil) gidin. Ardından, başlangıç ​​noktanıza geri dönün ve Agios Nikolaos’un ünlü kilisesini oradan orijinal buluşma noktanıza dönmeden geçin.

Neler dahil?
  • Ulaşım
  • İngilizce konuşan rehber
  • Gioras fırınında Treat
Hariç olanlar
  • Arkeoloji Müzesi veya Folklor Müzesi’nde Profesyonel rehber
  • Arkeoloji Müzesi veya Folklor Müzesi • Giriş ücretleri
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler