Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Mykonos: Mikonos Spiti Geleneksel öğle veya akşam yemeği

ev sahibi Teta tarafından pişmiş Mykonian Spiti, geleneksel bir ev yapımı öğle veya akşam yemeği tadını çıkarın ve yaşam, kültür ve pişirme Yunan sanatının geleneksel Yunan şekilde yaşamaya.

Mykonos: Mikonos Spiti Geleneksel öğle veya akşam yemeği

Öne çıkanlar
  • harika bir ev yapımı öğle veya akşam yemeği keyfini
  • pişirme Yunan sanatı ipuçlarını öğrenin
  • Bir geleneksel Mikonos evde biraz zaman harcayın
Tam açıklama
‘Spiti’ ev anlamına gelir – ve Mykonian Spiti sizin öğle veya akşam yemeği sırasında kabul edilecektir ev sahipliği yapmaktadır. Burada süre boyunca, yaşam, kültür ve pişirme Yunan sanatının geleneksel Yunan şekilde yaşayacaksınız. Eğer otel (ya da liman veya tercih konumu) toplanan ve Mykonian Spiti aktarıldıktan sonra, biraz daha spesifik olmak için, Teta kalbiyle evde onu güzel Mykonian içine davet ve bir sevimli ve samimi öğleden sonra veya akşam yaratacak Bu yolculuk bir vurgulamak içine “Winds Adası” için bu ziyareti dönecek.

O ailenin hayatı hakkında Mikonos kültürü ve tarihi, hisse hikayeleri hakkında size öğretmek ve size yakın akrabalarını veya arkadaşlarını ziyaret sadece sanki hissettirecek. Bu arada, Mykonian aile alışkanlıkları ve gelenekleri inanılmaz anlatım eşliğinde yerel şaraplar sınırsız tüketim, otantik bir Mikonos öğle / akşam yemeği keyfine varacaksınız.

Tabii ki, bir zamanlar Mykonian Spiti, sen yıkamak ve ev yapımı yemek set menü servis edilir öğle / akşam yemeği önce şarap içki ile rahatlamak için bir fırsat olacaktır. mülkiyet personel masa ayarı ve şarap seçimi ile birlikte hizmet veren gıda ilgilenir. Sonunda, bir küçük hediye çantası, iki katılımcı başına sunulacak geleneksel ürünler ile yüklendi. öğle veya akşam yemeği sonunda, taşıma hizmeti başladığınız yere geri verilecektir.

Neler dahil?
  • Mikonos Spiti ve otel ya da gemisi liman ve transferler
  • Öğle yemeği veya akşam yemeği (set menü)
  • Şarap, içki ve alkolsüz içecekler ücretsiz
Hariç olanlar
  • Programda belirtilmemiş • şey
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler