Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Mykonos Hiking Macera

Mykonos Hiking Macera

Mykonos’un çarpıcı manzaralarını adanın yürüyüş turunda yaşayın ve Mykonos şehrinin bar ve butikler mağazasından kaçın. Panoramik manzara eşliğinde bir yürüyüşle Ege’nin en görkemli adalarından birinde farklı bir yan keşfedin.

Mykonos Hiking Macera

Öne çıkanlar
  • Mykonos’un güzel kırsalına çıkın ve adanın farklı bir yanını görün
  • Kalabalıktan uzaktaki bazı uzak plajlarda yüzün
  • Ege adasının doğası boyunca eşsiz bir yol tutun
  • 2 yürüyüş seçeneği arasından seçim yapın
Tam açıklama
08: 30’da otelinizde veya gemi limanı limanından toplamanızdan ve daha sonra Ano Mera köyündeki Mykonia Spiti’nin geleneksel çiftliğine giderken yararlanın. Sırt çantası, su şişesi, küçük bir yiyecek paketi ve geleneksel kanca veya gövde stili baston gibi yürüyüş ekipmanlarınızı alın. Alacağınız rotayı inceleyin ve lahana bahçesini gezmeden ve çiftlik hayvanlarıyla tanışmadan önce hedeflerinizi tartışın.

09: 15’de Maou çiftliğine gidip, su şişelerini doldurup, mevsime bağlı olarak domates, salatalık, üzüm, incir ve armut gibi bazı taze ürünlerin tadına bakarak yürüyüşe çıkın. Maou’nun dar sokaklarını kültürlü mülkler ile geleneksel evler arasında çaprazlayın ve gölün baraj kenarlarındaki amatör yerel balıkçılar gözlemleyin. Saat 10: 30’a kadar barajın panoramik bir noktasına gelmelisiniz, başlangıç ​​noktasına 4,1 km. Denizde yüzmek için Mirsinis plajına yürüyüş yapmadan önce kısa bir dinlenme süreci yaşayın. Seçtiğiniz seçeneğe bağlı olarak toplam 5,1 kilometrelik bir mesafe yolculuğunuz bittiğinde veya biraz daha zorlu hale gelmek üzere olduğunuzda!

Seçenek A:
Bu seçeneği seçin ve güzergah, denizde yüzmenin keyfini çıkarabileceğiniz Mirsinis’de sona eriyor. Saat 13.30 civarında öğle yemeğinde konaklamanıza veya Mikonya Spiti’ye geri dönersiniz (eğer seçtiyseniz).

Seçenek B:
Yürüyüşe devam edenler için, 15 dakika kısa bir ara verin ve sonra “Rüzgar” ın meydan okumasına başlayıncaya kadar en zor yoldan başlayın. Başlangıç ​​noktasından 6.1 kilometre. Saat 13.00 civarında “Rüzgarlı” yı bulmayı amaçlayan panoramik bakış açılarından Ikaria, Samos ve Tinos adalarına bakın. Gerekirse daha uzun bir dinlenmenin tadını çıkarın ve başlangıç ​​noktasından 7.3 kilometre uzaktaki bir mülke gidin.

Terastaki öğle yemeğinize ulaşmak için atlarla ve pitoresk binalarla bir çiftlik geçin. Büyük okaliptüs ağaçlarının gölgesinde yemek yeyin ve ayağınızı biraz dinlendirin. Ardından, Elm tersanelerinde bitirme noktasına geçin; burada başlangıç ​​noktasından toplam 9.8 kilometre yol almış olacaksınız. Araba sizi Mikon Spiti’ye geri götüreceği zaman, saat 14: 00’teki toplama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Neler dahil?
  • Otel veya gemi gemi limanından toplama ve bırakma
  • Tur başlangıç ​​ve bitiş noktaları arasında transfer
  • Sırt çantası
  • Su şişesi
  • Gıdalarla birlikte küçük paket
  • Geleneksel kanca veya gövde stili baston
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler