Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Mikonos: Yarım Gün Otantik Ada Turu

Mikonos: Yarım Gün Otantik Ada Turu

Mykonos’a, turistlerin kalabalığından uzakta, uzak köylerin, gizli limanların ve gizli plajların bulunduğu yarım günlük ada turunda daha otantik bir yanını keşfedin. Büyüleyici Mikonos Spiti çiftliğini ve daha fazlasını ziyaret edin.

Mikonos: Yarım Gün Otantik Ada Turu

Öne çıkanlar
  • Mykonos’un otantik tarafını keşfedin
  • Uzak köyleri, küçük limanı ve muhteşem plajları ziyaret edin
  • Her zamanki turist kalabalığından uzaklaş
Tam açıklama
Eşsiz bir yarım günlük ada turunda Mikonos’a daha özgün bir taraf keşfedin. Aziz Ioannis limanına giderek, azizin yaşadığı kiliseyi ve hücreyi görün. Ardından Ano Mera köyüne gitmeden önce havalimanının muhteşem manzarasını görün.

Ada hayatına bir göz atmak için yerel çiftliklerden geçin. Geleneksel çiftçilik etkinliklerine katılmaya davet edeceğiniz ve bazı hayvanlarla tanışabileceğiniz Mykonian Spiti çiftliğinin rehberli turu ile halk gelenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Köy meydanında Panagia Tourliani manastırının odalarını keşfedin ve açık hava pazarındaki yerlilere katılın. Kalo Livadi, Kalafati ve Agia Anna gibi gizli plajları keşfetmek için Ano Mera’dan ayrılmadan önce hafif bir öğle yemeğinin tadını çıkarın. Linyitin topraktan çıkarıldığı terk edilmiş mayınlardan bazılarına bakın.

Adanın sulama ihtiyaçlarını karşılamak için bir barajın yapıldığı Maou’nun dar sokaklarında yürüyün. Tur hizmetlerinin bitiminden önce popüler bir yerden Mikonos kentinin hatıra fotoğrafı çekin.

Neler dahil?
  • Pick-up ve bırakma (otel, yolcu gemisi terminali vb.)
  • Ulaşım
  • Tur eskort
Hariç olanlar
  • Yukarıda belirtilmeyen herhangi bir şey
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler