Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Mikonos: Şoförlü Plajlar Turu

Mikonos: Şoförlü Plajlar Turu

Mikonos’un en ünlü plajları ile 3 saatlik bir şoförlü seyahat. Şoförünüzle birlikte Süper Cennet ve Cennet Plajı, Psarou Plajı, Ornos Plajı ve Agios Ioannis, Elia ve Livadi Plajı’nı ziyaret edeceksiniz.

Mikonos: Şoförlü Plajlar Turu

Öne çıkanlar
  • Süper Cennet plajını keşfedin
  • Psarou Plajı’na alın
  • Ornos Plajı boyunca yürüyün
Tam açıklama
Konaklama yerinizden toplandıktan sonra, adanın çevresindeki maceraya başlayacaksınız. Deneyimleriniz, modern bir filoda, deneyiminiz boyunca tüm ihtiyaç ve isteklerinizi karşılayacak eğitimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilecektir. Adada özel turlar arıyorsanız veya Mykonos’un en popüler plajlarına atlayıp inmek istiyorsanız, rehberleriniz kriterlerinize uyan tamamen kişiselleştirilmiş hizmetler sunacaktır.

Güvenlik ve dakiklik, konfor ve şıklık ve lüks ve rahatlık, rehberinizin Mikonos’taki transfer hizmetlerinin temel taşlarıdır. 7 gün 24 saat sizinle birlikte olacaklar, yüksek kalite standartları sunmaya istekliler ve Mikonos’taki konaklamanızı daha da zevkli hale getirecek deneyimler önerebilirler.

Deneyimleriniz boyunca, Süper Cennet ve Cennet Plajı, Psarou Plajı, Ornos Plajı, Agios Ioannis ve Livadi Plajı gibi Mykonos’un en ünlü plajlarından bazılarını keşfedeceksiniz. Tecrübelerinizin sonunda, menşe noktanıza geri döneceksiniz.

Neler dahil?
  • Almak ve bırakmak
Hariç olanlar
  • Yiyecek ve içecekler
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler