Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Midilli Turları

Midilli Turları

Midilli Turları; Midilli Adasına yönelik günübirlik ve konaklamalı tur programlarını detaylı olarak inceleyebilir ve karar verebilirsiniz.

Midilli Turları

Midilli Adası, Yunanistan’ın belki de Türkiye‘den en fazla ziyaretçi alan adasıdır. Bunda en önemli sebep öncelikle diğer adalara göre hem ulaşımı kolay hem daha ucuz.

Ulaşım ve ekonomik unsurlar yanında Midilli adası turistik değerler olarak da zengin. Midilli turları esnasında ziyaret edip görebileceğiniz, bilgi alabileceğiniz bir çok nokta var. Midilli turları ile Antik, Yunan, Roma, Osmanlı, Türk tarihi örnekleri yanında Fosil Ormanı gibi doğal güzelliklere de tanıklık edebiliyorsunuz.

Midilli turları konaklamalı seçeneklerde oldukça popüler olan Yunan Gecesi adı verilen, Yunan mutfağı ve Yunan müziği ile zenginleştirilmiş bir gece eğlencesini de size alternatif olarak size sunuyor.

Midilli turları programlarını inceleyip seçim yapabilirsiniz. Seçim yaparken sahip olduğunuz zamanı ve bütçeyi iyi değerlendirerek keyifli bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Midilli Turları

Midilli turları konusunda tercihinizi yapar iken aşağıda yer alan tur programları içerisinden size uygun geleni linkini tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Günübirlik Midilli Turları

Günübirlik yada günlük tur terimi, konaklama yapılmaksızın, sabah saatlerinde hareket edilip, akşam saatlerinde dönüş yapılan gezi ve tur organizasyonlarını ifade eder. Günübirlik Midilli Turu programımızda sabah saatlerinde Ayvalık’tan gidiş, akşam saatlerinde Midilli Adası‘ndan dönüş yapıyoruz. Tur programı hakkında detaylı bilgi almak ve incelemek için Günübirlik Midilli Turu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1 Gece Konaklamalı Midilli Turları

2 Gün 1 Gece Konaklamalı Midilli Turu; Midilli, Molivos, Petra, Gera ve Termi şehir gezilerini kapsayan tur programıdır. 

 1. Gün: Midilli şehir merkezinde bulunan, Hagios Therapondas Kilisesi, Ermou Caddesi, Hagia Athanasious Metropolitlik Kilisesi, Yeni Cami, Türk Hamamı ve Tarihi Roma Agorası gibi tarihi eserleri ve Gera Körfezi ziyaret edilmektedir.
 2. Gün: Termi Şehri, Skamniya, Molivos, Petra, Arisvi ve Tuz Gölü gibi turistik noktalar ziyaret edilmektedir.

1 Gece konaklamalı Midilli turları programımızda Yunan Gecesi de bulunmaktadır. Tur programı hakkında detaylı bilgi almak ve incelemek için 2 Gün 1 Gece Konaklamalı Midilli Turu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2 Gece Konaklamalı Midilli Turları

3 Gün 2 Gece Konaklamalı Midilli Turu; Midilli, Molivos, Petra, Gera, Agia Paraskevi ve Termi şehir gezilerini kapsayan tur programıdır.

 1. Gün: Midilli Şehir Merkezi, Skala Kalloni, Agia Paraskevi, Zeytin Müzesi, Pamegiston Taksiarhon Kilisesi ziyaret edilmektedir.
 2. Gün: , Hagios Therapondas Kilisesi, Ermou Caddesi, Hagia Athanasious Metropolitlik Kilisesi, Yeni Cami, Türk Hamamı ve Tarihi Roma Agorası, Pappados Köyü, Ayasos Dağ Köyü ziyaret edilmektedir.
 3. Gün: Termi Şehri, Molivos Bölgesi Arisvi, Tuzla Kuş Cenneti, Sarlıca Palas ziyaretleri yapılmaktadır.

2 Gece konaklamalı Midilli turları programımızda Yunan Gecesi de bulunmaktadır. Tur programı hakkında detaylı bilgi almak ve incelemek için 3 Gün 2 Gece Konaklamalı Midilli Turu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Midilli Turları Ücretleri ve Hizmetleri

Tur Ücreti: Tur programına göre değişmektedir.

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER;
 • Ayvalık- Midilli gidiş –dönüş gemi bileti (TURYOL gemileri ile)
 • Konaklamalı ise gece sayısınca konaklama ( kahvaltı dahil )
 • 1 Yunan gecesi eğlencesi (yemek dahil, içki hariç )
 • Tur boyunca tüm transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti
TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;
 • Vize ücreti
 • Yurtdışına çıkış harcı
 • Öğle yemeği
 • Akşam Yemekleri
 • Gezi esnasındaki kişisel harcamalar
NOTLAR;
 • 0-6 yaş çocuklar(koltuk işgal etmemek kaydıyla) ücretsiz, 6-12 yaş çocuklar % 50 ücretlidir.
 • TURYOL gerekli gördüğü durumlarda programın akışında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Pasaportunda KKTC ‘ ye giriş damgası olanlar Yunanistan ‘ a giriş yapamazlar.
 • Gezi otelleri; Lasia Hotel, Silver Bay, Mytilana Village veya Lesvion Hotel.
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler