Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Lassithi Güzergahı Land Rover Safari

Lassithi Güzergahı Land Rover Safari
Bir tam gün Land Rover maceraya Crete keşfetmek. Sen Lassithi’nin için rotayı takip ve antik mitler ve muhteşem manzara bir karışımını yaşayacaksınız! Ayrıca sınırsız şarap Lassithi Yaylası üzerinde bir barbekü öğle yemeği keyfini olacak!

Lassithi Güzergahı Land Rover Safari

Öne çıkanlar
  • Efsaneye göre, Zeus doğdu antik mağara görmek
  • Sınırsız şarap, vahşi bir barbekü öğle yemeği zevk
  • geleneksel yerel el sanatları yapılıyor görmek için Eko Village ziyaret
Tam açıklama
Bu Land Rover gezi Girit orta kısmını keşfetmek için mükemmel bir yoldur, 2 farklı platolar ziyaret ve mitoloji yanı sıra yerel yaşam hakkında öğrenme olduğunu.

Biz Girit büyük ormanı geçerek, Katharo bir plato Land Rover dışarı baş. Burada yollar temelde olmayan ve dağlar 1500 metre yüksekliklere ulaşır. Bir yerde vahşi bir Kafenion (kahve dükkanında) bir ferahlık durdurmak gerekir.

Tur vadiler, kir yolları boyunca devam eder, ve nehirler üzerinde, ve yolculuk heyecan verici almaya başlıyor! Bir sonraki durakta Eğer Lassithi Yaylası üzerinde muhteşem bir bakış açısıyla fotoğraf çekmek için fırsat olacak. Daha sonra sınırsız şarap ile birlikte, barbekü öğle yemeği zevk için plato baş edeceğiz.

Eğer yerel el sanatları, geleneksel yöntemlerle yapılıyor görebilirsiniz Eco Village, ziyaret olarak öğle yemeğinden sonra zaman içinde geri seyahat edeceğiz. Bir sonraki durak, mitolojiye göre, tanrıların babası Zeus’un doğduğu mağara olacak. Eğer mağaraya girmek isterseniz yerinde ödenecek olan bir Euro 4 giriş ücreti yoktur.

benzersiz sahne fotoğraf çekmek nereye sürücü / rehber Seli, sizi alacak. Sen Krassi köyüne devam edeceğiz, onun 2000 yıllık çınar ağacı ve doğal kaynak suyu kaynağı kaydetti. Eğer yol yapmak geri Selinari, sen akbabalar, şimdi bir tehlike altındaki türler için uyanık olacak bir alanı üzerinden geçmek gerekir.

Neler dahil?
  • Otel pick-up
  • Profesyonel sürücü / rehber
  • Barbekü öğle yemeği
  • Sınırsız şarap
  • Yakıt ve Sigorta
Hariç olanlar
  • Zeus’un mağaraya giriş ücreti (EUR 4 girişinde ödenecek)
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler