Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Lasithi ve Geleneksel Girit Köylerinde Özel Grup Turu

Lasithi ve Geleneksel Girit Köylerinde Özel Grup Turu
Kişiselleştirilmiş bir turla Girit’teki Lasithi ve geleneksel köyleri keşfedin. Güzel panoramaların keyfini çıkarın, tarihi yerleri görün ve özel rehberinizle doğal güzelliğe hayran kalın.

Lasithi ve Geleneksel Girit Köylerinde Özel Grup Turu

Öne çıkanlar
  • Kişisel bir rehberle, doğu Girit’in doğal köylerini ziyaret edin
  • İlgi alanlarınıza ve teknik özelliklere uygun bir güzergah seçin
  • Lüks bir toplama ve iade transferinin tadını çıkarın
Tam açıklama
Hiç kalabalıktan uzaklaşıp kendi izini yakmak istediğini hissettin mi? Girit’in birçok manzarasının, zevkinin ve aromalarının kendi şartlarınızla keyfini çıkarma şansınız budur. Bu kişiselleştirilmiş tur hizmetinden yararlanın ve sizi nefes kesen manzaralardan geleneksel köylere, Girit’in gizli köylerine, her biri sizin için seçtiğiniz gizli köylere, sizi bir manzaradan diğerine götürecek özel tura hazırlanın.

Şarap kültürüne, arkeolojik alanlara, geleneksel Yunan yemek pişirme derslerine, eşsiz plajlara veya Akdeniz gastronomiine mi merak ediyorsunuz? Bu tur sizi kayalık Lassithi platosunun tepelerinden, dayak yolundan uzak geleneksel köylere götürecektir. Krasi köyünden başlayın ve 20. yüzyılın en ünlü Yunanlı yazarlarından biri olan Nikos Kazantzakis tarafından sevildiği için, adı verilen 2,400 yıllık büyük Yazar Çınar Ağacı’nı ziyaret edin. Aynı köyde Giritlerin kıyafetlerini geleneksel biçimde nasıl yıkadıklarını görün. Sırada, Girit’te muhteşem ikonografi ile ünlü olan Katolik St. Francis’in tasvirini bulabileceğiniz 13. yüzyıldan kalma bir Bizans manastırı olan Panagia Kera yer alıyor.

Daha sonra, tur, manzarasının güzelliği için uzun süredir değerli, kayalık ve sade bir yer olan eşsiz Lassithi Platosu’na çıkacak. Zeus’un mitolojik doğum yeri olduğuna inanılan eski bir mağara olan Diktaion Andron’u ziyaret edebilirsiniz. Krasi dışındaki geleneksel bir tavernada öğle yemeği yiyin.

Neler dahil?
  • Teslim alma ve teslim alma lüks transferi
  • Tecrübeli, arkadaş canlısı yerel rehber
Hariç olanlar
  • Müzelere veya arkeolojik alanlara giriş ücretleri ve rehberli turlar
  • Şarap tadımı ücretleri
  • Kişisel giderler
  • Belirtilmedikçe yiyecek ve içecek giderleri
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler