Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Kos Kasabasından: Kalymnos ve Pserimos Tam Gün Tembel Yelken

Kos Kasabasından: Kalymnos ve Pserimos Tam Gün Tembel Yelken

kuzeyinde Kos adalarına 8 saatlik yelken turu Kos Adası güneşlenmenin tembel bir gün geçirin. Yüzün ve denizde şnorkel, Pothia ve Pserimos büyüleyici küçük kasabalar huzurlu koylar ve sakin plajlar, hayret ve keşfetmek.

Kos Kasabasından: Kalymnos ve Pserimos Tam Gün Tembel Yelken

Öne çıkanlar
  • Kos kuzey küçük adalar güneşte tembelliğin gün geçirin
  • onun barış ve huzur tadını Pserimos küçük ada ziyaret
  • Pothia bir sünger dalış gösteri izlemek
  • Kalymnos başkenti küçük sokakları keşfedin
  • Plati geleneksel Yunan yemekleri öğle yemeği zevk
  • Pothia parlak boyalı evleri görmek
Tam açıklama
Kos Adası’nın kuzeyindeki tam günlük bir yelkenli turu için sabah saatlerinde Kos Limanı’ndan kalkıyor. Sadece 60 kişinin yaşadığı küçük bir ada olan Pserimos’a 1 saatlik yelkenle teknede rahatlayın. Pserimos’ta güneş, su ve kumlu plajda güzel manzaralar eşliğinde bir saatten fazla zaman geçirin. Doğrudan sahilde bulunan yerel tavernalardan ve balık restoranlarından birinde rahatlayın.

Pserimos’u saat 12: 30’da bırakın ve küçük Plati adasına doğru ilerleyin. Mürettebat öğle yemeği hazırlarken yüzmek için boş zamanların tadını çıkarmak için adanın kıyısına yakın çapa. Öğle yemeği saat 14: 00’te servis edilir ve souvlaki, Yunan salatası, cacık ve meyve gibi geleneksel yemeklerden oluşur.

Daha sonra Kalymnos’a gidin ve başkenti Pothia’da ziyaret edin. Her evin kendi rengini boyadığı ve her rengin farklı bir anlamı olduğu Oniki Ada’nın en renkli kasabalarından birinin tadını çıkarın. Ada, bazı vadiler ile çok kuru dağlık bir araziye sahiptir.

Pothia’nın birçok sünger fabrikasından birine doğru yürüyün. Kalymnos, sünger dalgıçlar ile ünlüdür. Süngerle dalış hakkında tarih ve gerçekleri öğrenir ve kesme ve ağartma süngerlerinin bir gösterisini izleyin. Daha sonra, Pothia’nın küçük sokaklarında yürümek ve ana şehrin dükkanlarını keşfetmek için bol bol serbest zamanın tadını çıkarın.

Neler dahil?
  • Öğle yemeği
Hariç olanlar
  • İçecekler
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler