Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Kandiye: Nikos Kazantzakis Müzesi Giriş Bilet

Kandiye: Nikos Kazantzakis Müzesi Giriş Bilet
Yunan’ın en ünlü yazarı Nikos Kazantzakis müzesini ziyaret edin. Kazantzakis’in yaşamı ve zamanlarını öğrenirken el yazmaları, mektuplar, fotoğraflar, kişisel eşyalar ve çeşitli sanat eserlerini görün.

Kandiye: Nikos Kazantzakis Müzesi Giriş Bilet

Öne çıkanlar
  • Avrupa’nın önde gelen yazarlarından Nikos Kazantzakis’in hayatını ve çalışmalarını öğrenin.
  • 5 tematik odada fiziksel nesneleri ve dijital reprodüksiyonları keşfedin
  • Nikos Kazantzakis’in hayatı ve çalışması hakkında, 11 dilde sunulan 19 dakikalık bir AV sunumunu izleyin
Tam açıklama
Kandiye’nin sadece 16 km güneyinde bulunan Nikos Kazantzakis Müzesi’ne araba veya taksi ile ulaşabilirsiniz. Size Yunanistan ve Avrupa’daki en önemli modern yazarlardan biri olan Nikos Kazantzakis’in hayatı ve eserleri hakkında bilgi verecek olan sergileri keşfetmeye başlayın.

Yazarın makalelerini ve notlarını, büyük düşünürlerle, politikacılarla ve zamanının yazarlarıyla yazışma örneklerini görün. Nadir fotoğraf malzemelerinin yanı sıra, seyahatlerinden gelen hediyelik eşyaların yanı sıra, çalışmalarının ilk basımlarına Yunanca ve diğer dillerde de hayret. Kişisel efektlerine, modellerine, kostümlerine ve Yunanistan’daki ve yurtdışındaki eserlerinin tiyatro prodüksiyonlarının yanı sıra yazarın portreleri ve heykelleri ile eserlerinin tüm dünyadan düzinelerce yabancı basımını hayranlıkla izleyin.

Müze, Nikos Kazatzakis’in anısını canlandırıyor ve çalışmalarını ve kişiliğini destekliyor. Müze açılışından bu yana Girit ve yurtdışında pek çok ulusal ve uluslararası konferans, özel müzik, tiyatro etkinliği ve sergisi düzenledi – hepsi Nikos Kazantzakis’in hayatı, çalışmaları ve etkisi üzerine ve çağdaş ve modern entelijansiyanlar için.

Turunuzu, size ünlü yazarın hayatının hikayesini anlatan uzman bir rehber ile 1 saatlik rehberli bir tur dahil edecek şekilde yükseltin.

Neler dahil?
  • Giriş bedeli
  • Rehberli tur (eğer seçenek seçilmişse)
Hariç olanlar
  • Otelden alma ve bırakma
  • Müzeye Ulaşım
  • Yiyecek ve içecekler
  • Kişisel giderler
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler