Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Kandiye: Arolithos Müzesi’nde 2 Saatlik Rehberli Tur (Girit)

Kandiye: Arolithos Müzesi’nde 2 Saatlik Rehberli Tur (Girit)
Arolithos Traditional Cretan Village, Girit uygarlığını ve geleneğini korumak ve teşvik etmek için Kırsal Tarih Müzesi ve Halk Craftı’nı kurdu. Girit medeniyetini ve geleneğini iyi bilgili bir profesyonel rehberle karşılaşın.

Kandiye: Arolithos Müzesi’nde 2 Saatlik Rehberli Tur (Girit)

Öne çıkanlar
  • Eski bir geleneksel Girit evinin ana nesnelerini ve 20. yüzyılda yaşam biçimini görün.
  • Dokuma, örme, hagiografi ve oymacılığı gibi çeşitli halk sanatlarından sergiler bulun
  • Zeytinyağı, peynir, sebze ve çay gibi çeşitli ürünler tadın
Tam açıklama
Arolithos Geleneksel Girit Köyü’ndeki Heraklion’un 10 kilometre dışında bulunan Kırsal Tarih Müzesi ve Halk Craftı’nda rehberli bir tur keyfini çıkarın. Varışınızda (tur başladığında saat 12: 00’de), geleneksel üniforma giymiş bilgilendirici bir profesyonel rehber sizi geleneksel rakı ve fındık ile karşılarken size tur hakkında daha fazla bilgi verir. ‘Geleneksel evdeki’ müzenin ilk salonu, eski bir geleneksel evin ana nesnelerini ve 20. yüzyılda yaşam biçimini göreceksiniz. Salon evin iç kısmını temsil eder.

İkinci salonda halk sanatlarıyla karşılaşacaksınız. Bu odada, dokuma, örme, hagiografi ve oymacılığı gibi çeşitli halk sanatlarından sergiler bulabilirsiniz. Son salonda dokuz farklı meslek, alet veya her zanaatkarın ürünleri hakkında bilgi edinin. Tur, iki geleneksel ev, çiftlik evi ve konak ziyaretiyle devam ediyor. Bu evlerin ana özellikleri mimari, süsleme ve sadeliği içermektedir. İnsanların yüzyıllar önce yaşamışlarını öğrenin. Demirci atölyeleri, dokuma sanatı ve mozaikler ziyaret edin.

Tur, eski bir kafe, tekstil mağazası, bakkal, pastane, kilise ve panoramik manzaralı terasta gezineceğiniz Arolithos köyünde yürüyüş yaparak sona eriyor; alışkanlıklar ve eski ve yeniliklerden bahsederken yeni hayat. Ayrıca, zeytinyağı, peynir, sebze ve çay gibi çeşitli ürünlerin tadına bakma şansına da sahip olun. Transfer hizmeti ve araç kiralama ekstra ücret ile organize edilebilir.

Neler dahil?
  • Giriş bedeli
  • Profesyonel rehber
  • Özel tur
  • Küçük grup turu
Hariç olanlar
  • Hatıra fotoğrafları (satın alınabilir)
  • Otele teslim alma ve bırakma
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler