Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Ierapetra’dan: Girit’te yürüyüş

Ierapetra’dan: Girit’te yürüyüş
Girit’te bir zam ile kendinizi şımartın. Bir yürüyüş lideri ile Yürüyüş size harika bir ara, yeni deneyimler, güzel sahne ve rahatlama sağlar. senin pilleri şarj edecek, doğada zaman geçirmekten keyif.

Ierapetra’dan: Girit’te yürüyüş

Öne çıkanlar
  • dinlenmek, böylece bir yürüyüş lider ile güzel manzara keyfini çıkarın ve hiçbir endişe
  • şirin köy, tarihi yerler ve güzel plajları Deneyim
  • harika lezzetli yemekler ve ünlü Girit misafirperverliğini Taste
Tam açıklama
Yürüyüş ya da güzel dağlar ve kara ve denizin nefes kesen manzarasına sahip güneydoğu Girit’te yürüyün. Zeytin bahçeleri, şapeller ve köyler zengin ve çeşitli manzara açın. Tüm duymak bir huzur Barış ve sessiz rüzgar ve keçi çan olduğunu. hayatının tadına, doğada vakit geçirmek yeşillik ve hit almak. Hem beden ve ruh dinlenme ve kurtarma, yeni enerji ve güç elde edilir. düşünceleriniz dağların üzerinden dolaşmaya edelim.

İşaretli yürüyüş parkurları Girit’te nadirdir. yürüyüş birkaç yıl sonra, kişisel ve eşsiz zamları mükemmel bir dizi toplanmıştır. Bir yürüyüş lideri ile, dinlenebilir kaybolmadan endişelenmenize gerek yok ve gizli hazinelerini yaşayacaksınız. yürüyüş lideri doğa yürüyüşü deneyimi zenginleştirecek alanı, kültür ve tarihi hakkında bilgi verecektir.
zamları uzakta ana turistik bölgelerde, güneydoğu Girit, Yerapetra başlayacak. Burada, hızı daha sakin ve gündelik hayat devam ediyor. Bölge, şirin köyler, tarihi simge ve güzel plajları ile mekanlara zengindir. harika lezzetli yemekleri ve ünlü Girit misafirperverliğinin tadını çıkarın. zamları özellikle küçük toprak yollar takip edin. yürüyüş sezon başında eylül Haziran ortasına kadar çalışır. Girit büyülü ada hoş geldiniz.

Neler dahil?
  • Yürüyüş lideri
  • Yürüyüşe gelen ve giden taksi veya otobüs
Hariç olanlar
  • Uçuş ücretleri, transfer ve konaklama
  • ve zamları başlar Ierapetra, Girit ve ucundan Taşıma
  • yürüyüşleri sırasında Yemekler ve içecekler (tüm düzenlemek ve kendi tercih yiyecek ve içecek taşımak)
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler