Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Hanya: Yerel Turlarla Yürüyüş Turu ve Yemek Tatma

Hanya: Yerel Turlarla Yürüyüş Turu ve Yemek Tatma
en güzel şehirlerinden biri rehber eşliğinde bir yürüyüş Deneyim otantik Girit. Hanya antik kalıntıları, güçlü yerel kültürü ve gelenekleri, ve nefis mutfağının zorlayıcı bir karışımını sunuyor. çeşitli mahalleleri ziyaret ve yerel lezzetleri…

Hanya: Yerel Turlarla Yürüyüş Turu ve Yemek Tatma

Öne çıkanlar
  • Yerel ürünler satan 100 yaşındaki pazarında dolaşmak
  • iş yerinde yerel esnaf görün ve kendi atölyelerinde kendi yeteneklerinizi deneyin
  • Osmanlı mahalle ve Yahudi mahallesini ziyaret ve Rehberler bulunamadı köşeleri keşfetmek
  • Kentin tarihi mahallelerinden birinde mezedes üzerinde rakı ve meze Yudum
Tam açıklama
Yüzyıllar boyunca, Hanya hikayesi Romalılar, Bizanslılar, Araplar, Venedikliler, Osmanlılar ve Almanlar tarafından etkilenmiştir. Nedeniyle stratejik coğrafi konumu nedeniyle, Girit adası her zaman bağımsızlık için mücadele etmek zorunda, ama bu sürekli değişen tarih büyüleyici bir hikaye için yapar!

Hanya bu rahat yarım gün yürüyüş turu, Girit’in kültür başkenti bu kadar büyülü kılan keşfedin. az bilinen Osmanlı ve Yahudi çeyrek eski kent merkezine, üst manzaraları almak ve şık Halepa mahalle içine.

Eski ve yeni şehirler arasında duran DIMOTIKI agora, ya da belediye pazarında adresinden Hanya turu başlatın. 1908 ve 1913 (Girit Yunanistan ile birleşmiş olduğu yıl) arasında inşa edilen, agora çoğunlukla bölgesel ürünler satan 70’den fazla mağaza bulunuyor. piyasa keşfetmek ve lezzetli sağlıklı Girit diyet hakkında öğrenme sırasında yerel lezzetleri tadabilirsiniz.

aşağı, eski şehir içine dar şerit ve geri gizli sokaklar, yürüyüş devam ediyor ve gizli bahçeleri ve Venedik ve Osmanlı eserlerini keşfetmeniz. imparatorluklar, denizciler, tüccarlar, severler, kahramanlar ve sanatçılar hakkında duymak. Bu şehir yüzyıllar boyunca Doğu ve Batı arasında bir kavşak noktası olmuştur öğrenin.

Sonraki onların ürünlerini işçiliği yerel esnaf görmek için eşsiz bir fırsat olacak ve belki de kendi becerilerini denemek bile! Yahudi ve Osmanlı mahalleleri ziyaret ve yaşam bu çok kültürlü kentte yıllar içinde nasıl değiştiğini öğrenin.

Hanya tarihi mahallelerinden birinde Rıhtımlar yürümek ve mezedes (yerel yemekler) davet bir masaya otur. Girit turu ya burada sona erecek ya da rehber başlangıç ​​noktasına geri alabilir.

Yerel rehber pek çok öneri ve ipuçları ile, bir sonraki adımın ne seçimler bol olacak!

Neler dahil?
  • Yerel İngilizce konuşan rehber
  • Kahve veya bir meşrubat
  • Yerel ürünleri ve içecek Örnekleme
Hariç olanlar
  • Ek yiyecek ve içecekler
  • Bir kişisel nitelikteki eşyalar ve ürünler
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler