Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Hanya: Yarı Denizaltı Teknesi Sualtı Deneyimi

Hanya: Yarı Denizaltı Teknesi Sualtı Deneyimi
Deniz dibinin gizemlerini keşfedin ve 10 metre uzunluğundaki yarı suya daldırılabilir bir teknenin iç kabininden deniz yaşamının güzelliğini yaşayın. Eski limanın ve Beyaz Dağların panoramik manzarasının tadını çıkarmak için terasta yukarı çıkın.

Hanya: Yarı Denizaltı Teknesi Sualtı Deneyimi

Öne çıkanlar
  • Su altı dünyasını ıslanmadan keşfedin
  • Hanya kıyılarının ve Venedik Limanı’nın panoramik manzarasını izleyin
  • Deniz kaplumbağası deniz kaplumbağaları dahil çeşitli deniz yaşamını görün (genellikle 10 turdan 7’sinde görülebilir – ancak garanti edilmez)
Tam açıklama
Yaklaşık 1,5 metre suya daldırılmış yarı suya batırılabilir bir teknede bir maceranın tadını çıkarın. Cam dipli bir teknenin bu modern versiyonunda 12 yolcu ve 1 mürettebat üyesi kalabilir. Konforlu koltuğunuzda güvenli ve kuru büyük cam pencerelerden bakarken deniz dibinin manzarasının keyfini çıkarın.

Deniz kaplumbağası deniz kaplumbağası, alttan besleyiciler ve çeşitli balıklar gibi deniz yaşamını görün. Orijinal Venedik yapıları ve deniz fenerleri ile eski limanın panoramik manzaralarını izleyin. Turun 35 dakikasında, eski limanın çevresine yaklaşık 25 dakika ve bunun dışında 10 dakika daha fazla (kayalık dalga iticisine kadar) harcarsınız.

Büyülü sualtı dünyasına yakından bakmak için yarı denizaltı bir araçta bu inanılmaz yolculuğa katılın. Deniz ortamının önemini daha iyi anlayın.

Neler dahil?
  • Denizaltı bileti
  • Yunanca, İngilizce ve Rusça dillerinde sesli anlatım
Hariç olanlar
  • Almak
  • Alkolsüz içecekler veya su
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler