Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Girit: Kandiye Şarap Provence Özel Şarapçılık Turu

Girit: Kandiye Şarap Provence Özel Şarapçılık Turu
Kendi özel rehberiniz eşliğinde Girit’in en iyi şarap imalathanelerinin 3’ünü ziyaret edin. Her şaraphanede bir sommelier yardımı ile bölgeden ve ayrıca uluslararası şaraplardan kırmızı, beyaz ve gülleri tadın.

Girit: Kandiye Şarap Provence Özel Şarapçılık Turu

Öne çıkanlar
  • Üzüm bağları ve zeytin bahçeleri arasında sürün
  • Sommelier ile 3 şaraphanede şarap tadımı yaşayın
  • 3 şarap imalathanesinin şarap üreticileri ve sahipleri ile tanışın
Tam açıklama
Kandiye ilinde beyaz, gül ve kırmızı şarap üreten üzüm bağları ile bir şarap safarisini deneyimleyin. Crete’nin şarabının% 70’ini üreten üzüm bağlarını keşfedin ve bu 5 saatlik özel gezide şarap tadımının tadını çıkarın.

Bu Girit üzüm bağları, her huzursuz şarap sevdalısı için yeni lezzet ufukları açacak yerli üzüm çeşitlerinin hazinesini gizliyor. Profesyonel rehberinizle 3 şarap imalathanesini ziyaret edin ve her şaraphanede 5 farklı şarap tadın. Her bir şaraphanede, bölgeyi, üzüm bağlarını ve şarap yapım sürecini anlatacağınız sahibi ve şarap üreticisi tarafından karşılanacaksınız. Mahzende şarabın nasıl tadına bakılacağı ve nasıl servis edileceği gösterilecektir. Bazı uluslararası şarapları da tadın ve gıda eşleşmeleri hakkında tavsiyeler alın. Daha sonra, yanınıza almak için favori şaraplarınızı satın alabilirsiniz.

Ayrıca üzüm bağlarını daha yakından deneyimleme şansına sahip olacaksınız: tarlalara doğru yürüyün, üzümleri hissedin ve gerçekten çeşitli duyusal bir deneyim için toprağı koklayın

Neler dahil?
  • Otelden alma ve bırakma
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler