Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Girit: Aşçılık Dersi ile geçmiş macera

Girit: Aşçılık Dersi ile geçmiş macera
Zengin Girit kültürünü, köylerini ve çok fazla turist görmeyen yürüyüş parkurlarını keşfedeceksiniz. Bir ortaçağ kasabasını ziyaret edin, Akdeniz’deki en eski zeytinliklerden geçin, ikonik tarihi yerleri görün, adanın mutfak sırlarını öğrenin.

Girit: Aşçılık Dersi ile geçmiş macera

Öne çıkanlar
 • Zamanda yolculuk yapın ve 19. yüzyılın sonlarında Girit’te kırsal yaşamın nasıl olduğunu keşfedin
 • Girit pişirme becerilerini öğrenin, ardından organik ürünlerle yapılan ev yapımı yemeklerin tadını çıkarın
 • Uzak bir köyde yürürken Girit otları ve bitki örtüsü hakkında bilgi edinin
 • İç kaşifini terk edilmiş bir manastırda ve gördüğün en yeşil geçit boyunca bir gezinti yoluna yönlendir
Tam açıklama
Girit turu haddeleme yamaçlarda yer alan küçük bir kasabada için harika bir doğal yolculuğu ile başlayacak. yalnız sizi ikna için yeterli değilse, sen folklor yoluyla meşhur bir evin avlusunda kahve yudumlarken sabah geçirmek ve aynı zamanda evin sahibi karşılamak ve 19. yüzyıl Girit yaşam hakkında duymak olsun. şehir merkezlerinde ötesinde yani kırsal alanlarda – sürücünüzü devam ederken turistlerin sık sık görmek alamadım, Girit bir tarafı görürsünüz.

Arkadi Manastırı: Sonraki durak adanın en ünlü yerlerinden biridir. Çarpıcı doğal güzelliklerle çevrili, zengin ve saygın geçmişi ve sayısız efsaneleri ile birlikte, mimari bu dönüm kalbini çalacak. Ayrıca yemekhane, müze, bir simge dükkanı yanı sıra dini yapılardır duvarları içinde bir tur atın ve hayran zaman gerekir.

Burada itibaren, bir sonraki misyonu kırsal yaşam hakkında bilgi almak için olacak – bu yüzden nasıl yapmak ve fırında ekmek öğretmek olarak kollarınızı sıvayın! pitoresk bir dağ köyü bir hands-on pişirme sınıf katılın. ahşap yangın taş fırın ısı nasıl hamur hazırlanmasından – ekmek mükemmel somun yapmak için gereken tüm teknikleri keşfedin!

senin ekmek yavaş fırında iken, bu uzak bölgeyi keşfetmek için bir fırsat kavramak. 11. yüzyıldan kalma antika Bizans kilisesinin bir yerel, harikasının yardımıyla. Son derece güzel ve iyi korunmuş mozaik ve freskler kesinlikle hayret bir şey vardır! Çevrenizdeki doğayı keşfetmek biraz zaman harcamak ve günlük yaşamda Girit otlar ve bunların kullanımı ile ilgili tüm öğrenmek – pişirme için tıptan!

Daha sonra Amari Vadisi’nin kalbinde yer alan terk edilmiş bir manastır, keşfetmek için biraz zaman alacaktır. Bu Bizans manastırı geç Venedik ve Türk döneminde gelişti, ancak 20. yüzyılın ortalarında bir tarım okulu haline getirilmiştir. Eğer hayat bir kez doluydu ıssız odalar yürümek gibi bir kaşif gibi hissedeceksiniz. Bu noktada muhtemelen açlıktan olacak. Ama endişe, otobüsün ailenin çiftliğinde geri değil sadece taze pişmiş ekmek tadı almak köye, ama diğer ürünlere götürecektir! Üç yemek ve bir milyon dolarlık görünümü – Bir başka ne ihtiyacı olabilir?

senin karınlarına doldurulmuş ve kalpleri içerik ile, Girit en güzel boğazlardan biri aracılığıyla bir yürüyüş ile kapalı gece son. Sen girişim ve gür, yeşil sahne aracılığıyla ve akarsularda boyunca yaklaşık yarım saat keşfetmek – tabii ki bazı geleneksel Girit tatlılar ve rakı, yer açmak için! gün çok hızlı bir yakın gelebilir rağmen, adada en çok turist habersiz olduğu Girit bir tarafı deneyimi mümkün olduğu için takdir duygusu ile sol olacağım.

Neler dahil?
 • Yerel İngilizce konuşan rehber
 • Ulaşım
 • Kahve, tatlılar
 • Öğle yemeği
 • Işık yemeği
 • Çocuklar için Taze sıkılmış portakal suyu
Hariç olanlar
 • Ek yiyecek ve içecekler
 • Hediyelik eşyalar veya kişisel alışveriş
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler