Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Girit: Arolithos Cretan Köyü’nde Dokuma Resim Sınıfı

Girit: Arolithos Cretan Köyü’nde Dokuma Resim Sınıfı
Bu bilgilendirici ve eğlenceli atölye çalışmasıyla Arolithos Traditional Cretan Village’daki eski dokuma sanatını öğrenin. Ayrıca Kırsal Tarih Müzesi ve Halk El Sanatları Müzesi’ne mini bir tur atma olanağınız olacak.

Girit: Arolithos Cretan Köyü’nde Dokuma Resim Sınıfı

Öne çıkanlar
  • Dokuma sanatını öğrenir
  • Kırsal Tarih ve Halk El Sanatları Müzesi’ni ziyaret edin
  • Eve bir hatıra götür
Tam açıklama
Arolithos Cretan Village’de güne personel tarafından sıcak bir karşılama ile başlayın. Personel, yerel kaynaklı bazı fıstıklarla birlikte tadını çıkarabileceğiniz geleneksel bir bardak Rakı ile varışınızı bekliyor. Personel ayrıca size gün hakkında bazı bilgiler sunarken, dokuma ve tekstil sanatı hakkında bazı değerli bilgiler de sağlayacaktır.

Kırsal Tarih Müzesi ve Halk Sanatları Müzesi’ne 30 dakikalık bir ziyaretin tadını çıkarın. Bu tur bir zorunluluktur ve Girit kültürü ve tarihi hakkında size pek çok büyüleyici bilgi sağlayacaktır.

Daha sonra, kursa ipleri hazırlayarak ve kumaşları hazırlayarak başlayacaksınız. Bu sürece katılmak için gereken tüm gerekli adımları öğreneceksiniz. Yün üretimini slayt sunumunda görme, üretilen kumaşlardaki semboller ve tasarımlar hakkında bilgi edinme ve becerinizi geliştirmek için gerçek bir dokuma tezgâhı kullanma şansına sahip olacaksınız. Turunuzun sonunda, bir hatıra olarak yanınıza bir parça dekore edilmiş kumaş ev getirebileceksiniz.

Neler dahil?
  • Giriş bedeli
  • Tur eskortu
Hariç olanlar
  • Otelden alma ve bırakma
Kimler için uygun değil
  • Sırt problemlerine sahip kişiler
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler