Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Armenistis Deniz Feneri Ziyareti

Armenistis Deniz Feneri Ziyareti

Mykonos’un denizcilik tarihine tanıklık eden Armenistis deniz feneri, gururla Tinos adasına bakmaktadır. Yine de tam çalışan bir deniz feneri, bu dönüm noktası bir zorunluluktur!

Armenistis Deniz Feneri Ziyareti

Öne çıkanlar
  • Bir Mykonya simgesini ziyaret edin
  • Nefes alma manzarası eşliğinde
  • Mykonos deniz tarihi hakkında bilgi edinin
Tam açıklama
Ermeni tarikatının üzerinde bir nöbetçi duruyor ve Mykonos’un denizcilik tarihinin bir kanıtı olan ve bugün hala tamamen işlevsel olan eski deniz feneri deneyimini yaşayın. Armenistis deniz fenerini ziyaret etmek için Agios Stefanos’tan yola çıkın. Yunanca “fener” kelimesine çeviren “Fanari” nin bulunduğu konumdaki doğal sahil yolu, adadaki en görkemli manzaraların bazılarını Mykonos Kasabasına sadece 6.5 km uzaklıktadır.

1891’de üretilen hafif ev hakkında bir çok ilginç bilgi edinin. Kule yüksekliği 19 metredir ve odak düzleminin yüksekliği 184 metredir. “Armenistis” in ilk lamba mekanizması, Ege Deniz Müzesi’nin yapımı ile dışarıda açığa çıkar.

Çevredeki nefes kesen sahne nedeniyle Armenistis feneri ziyaret edin. Buradan, Mykonos’a gelen ve buradaki tüm tekneleri görebilirken, Tinos adası sanki yanınızdamış gibi görünüyor. Stratejik konumu, çevredeki alanların doğal manzaralarını sunar ve adanın büyüleyici geçmişi ve muhteşem güzelliğinin tadını çıkarmak için ziyaret etmeye değerdir.

Neler dahil?
  • Toplama yerinden (otel veya gemi limanı) deniz feneri ve geri taşınması.
  • Eskort
Hariç olanlar
  • Dahil olarak belirtilmemiş herhangi bir şey
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler