Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Akrotiri Kazıları ve Red Beach’e Arkeolojik Otobüs Turu

Akrotiri Kazıları ve Red Beach’e Arkeolojik Otobüs Turu

Peygamber Elias Manastırı, Megalochori köyü ve Akrotiri Kazıları’nı (rehberli) ziyaret edin. Daha sonra Red Beach ve Perivolos Beach’e gidin.

Akrotiri Kazıları ve Red Beach’e Arkeolojik Otobüs Turu

Öne çıkanlar
  • Geleneksel köyleri ziyaret edin
  • Akrotiri Kazılarını bir rehberle keşfedin
  • Güzel plajlarda rahatlayın
Tam açıklama
Peygamber Elias Manastırı’nda nefes kesen manzara ile başlayın ve pitoresk manastırı ziyaret edin. Daha sonra büyük bir depremden sonra neredeyse terk edilmiş, son derece büyüleyici geleneksel bir yerleşim yeri olan Megalochori köyüne gidin.

Geziniz Yunanistan’ın en önemli arkeolojik bölgelerinden biri olan ve bir zamanlar 200 ailenin yaşadığı engin bir yapıya sahip olan Akrotiri Kazılarına devam ediyor. Saha korunmuş, volkanın lavının altına gömülmüştür.

O zaman, dağın renkli oluşumlarının tadını çıkarmak ve / veya Yunan geleneksel mezeleri ve uzo (fiyata dahil değildir) ile kahve ya da öğle yemeği için Akrotiri Körfezi’ni ziyaret etmek için boş zamanınız olacak. Sırada siyah kumlu plajı olan Perivolos geliyor. Burada, yerel tavernalarda yüzmenin tadını çıkarmak, bölgeyi keşfetmek ve taze pişmiş balıkların tadına bakmak için yeterli zamanınız olacak. Son durak, Santorini’de şarap tadımı deneyimi için en popüler şaraphanelerden biri.

Neler dahil?
  • Almak
  • Tur
Hariç olanlar
  • Akrotiri Kazı sahası giriş ücreti (12 €)
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler