Mykonos
Mykonos
Yunan Adaları

Agios Nikolaos’tan: Sarakina Boğazı ve Güney Kıyı Turu

Agios Nikolaos’tan: Sarakina Boğazı ve Güney Kıyı Turu
Bu tam günlük turda Yunan sahilini ve kırsalını keşfedin. Daha da nefes kesici manzaralar için güney sahiline ve Sarakina Boğazı’na doğru uzanırken heyecan verici arazi ve muhteşem manzaraların tadını çıkarın.

Agios Nikolaos’tan: Sarakina Boğazı ve Güney Kıyı Turu

Öne çıkanlar
  • Girit’in doğal çeşitliliğine tanık olun
  • Sarakina Boğazı’nda şelaleler ve nehirler arasında yürüyüş yapın
  • Klasik bir tavernada yerel bir yemeğin tadını çıkarın
  • Muhteşem Lybian Denizi’ne dalın
Tam açıklama
Bu tur, size muhteşem panoramik manzaralar bolluğu sunan, sizi Lassithi Range (veya Dikti Range) dağlarına götürür. Sizi saat 10: 00’da konaklamanızdan alırsanız, tırmanmaya bir çok alışveriş yapmak veya kısa bir mola vermek için uğrayacağınız, çok güzel pitoresk geleneksel köylerden geçmeye başlayacaksınız.

Daha sonra yoldan çıkacak ve Kroustas Ormanı boyunca deniz seviyesinden yaklaşık 1.000 metre yüksekliğe kadar ilerleyeceksiniz. Oradan itibaren hem Likya Denizi (güney sahili) hem de Ege Denizi’ni (kuzey sahili) görebileceksiniz. Ayrıca, kuzey yüzü Yunan tanrısı Zeus’un doğum yeri olan Psychro Mağarası’nın evi olan Spathi Dağı’nın (deniz seviyesinden 2.140 metre yükseklikte, adada en yüksek ikinci) olan) karla kaplı tepelerini görebileceksiniz.

Turunuz boyunca karşılaşacağınız manzaralar yenilemez ve fotoğraflar için durmanız gereken birçok fırsat olacaktır. Dağlarda yerel şarap eşliğinde bir meze öğle yemeği için geleneksel bir Yunan tavernasına götürüleceksiniz ve turunuzun sonunda menşe noktanıza geri döneceksiniz.

Neler dahil?
  • Elounda, Malia, Gouves, Ierapetra ve çevresinden otel alma
  • Profesyonel rehber ve tam günlük tur
  • Yerel bir “tavernada” öğle yemeği
Sending
User Review
0 (0 votes)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Takip Edin
Dost Siteler